“Нова стара баба” Лариса Денисенко

“Нова стара баба” Лариси Денисенко – це перша прочитана мною книга цього автора.

Буду відвертою – придбала книгу через обкладинку. На обкладинці така мила дівчинка, що я просто не могла не придбати її.

З першого рядка мені вона сподобалася – весела та покращує  настрій вмить. Велике Дякую за це Ларисі Денисенко.

Відтепер знаю, що холодними зимовими вечорами для покращення настрою необхідно просто взяти до рук одну із книжок Лариси Денисенко або ж Галини Вдовиченко. Вони пишуть Добрі Книги (так я їх називаю, бо вони зігрівають душу).

“Нова стара баба” – це розповідь про життя доброї жінки Варвари та її вірної бойової 🙂 подруги Зойки.

Варвара

Головна героїня Варвара, в даний час вона вже бабуся, – має дочку Наталю та чудового онучка Славіка. Вона щаслива, бо біля неї її улюблений онучок і вона присвячує весь свій час лише йому.

І зовсім нічого, що онучок вже 30-літній чоловік 🙂 бо вона бабуся, а отже він назавжди залишиться її маленьким Славіком.

Зойка

Зойка – “шабутна” подруга Варвари. Також бабуся, як ви вже здогадалися 🙂

Надзвичайна подруга, яка все зробить для своїх рідних.

Єдине, що в ній трішки відштовхує, але при цьому і веселить читача, так це те як вона матюкається :). Це дуже смішно.

Наталя

Наталя – дочка Варвари. Вона різко відрізняється від своєї матері. Якщо Варвара “тепла”, то вона “холодна”. Вона не терпить ніяких ніжностей і вся віддана кар’єрі. Тож і не дивно, що онуком займалася лише бабуся Варвара, бо Наталя займалася кар’єрою.

Онучок Славік

30-літній чоловік, працює програмістом, здається.

Він живе разом з бабусею. Також він час від часу приводить баб до бабусиної квартири, але вони не затримуються надовго. Одна піде, нова прийде…

 

Попри все, Варвара щаслива – у неї є сім’я, більше їй нічого не треба (хіба що щоб сім’я стала більшою – її любові стане на всіх)…

Leave a Reply